Jak odzyskać faceta po zdradzie

Jak odzyskać faceta po zdradzie? Odzyskanie mężczyzny po zdradzie jest bardzo ciężkie tak samo jak w przypadku kobiety. Aby zdać sobie z tego sprawę zastanów się jak Ty zareagowałabyś na zdradę Twojego wybranka? Być może nie uda Ci się naprawić już tego błędu więc i z tym trzeba będzie się pogodzić.

To dodatkowo trudne także dla Ciebie, bo zdradziłaś go a mimo to jednak nadal przed zamkniętymi oczami swojej wyobraźni czujesz te silne namiętne uczucie jakie towarzyszyło z kochankiem. Nadal czujesz jego silny męski zapach. Ciągle jeszcze odczuwasz silny uścisk jego mocnych ramion. To jak przyparł Cie do ściany czy rzucił na łóżko…

W głębi serca czujesz jednak wyrzuty sumienia. Zdradziłaś dobrego kochającego faceta – przecież on nie zasługuje na takie traktowanie. Zatem zastanów się czego Ci brakowało. Uświadom sobie czego tak naprawdę ten dobry, kochający facet nie ma i nie może Ci dać? Czy warto angażować całą swoją energię by jeszcze raz zaczynać związek od nowa?

Jeżeli jednak ze stuprocentową pewnością chcesz wrócić do niego to należy podjąć pewne kroki! Pamiętaj, że faceci głośno nie przyznają jak dogłębnie zostali skrzywdzeni. Oni od najmłodszych szczenięcych lat wychowywani zostali w duchu “męskości”. Nie płacz! takie teksty słyszeli od małego. Nie dziw się, ze nie będzie umiał rozmawiać o swoich uczuciach.

Nie dziw się także, że przez pierwszych kilka tygodni albo i nawet miesięcy będzie podchodził do Ciebie z nieufnością. Daj mu trochę czasu na oswojenie się z myślą, że przestał być tym jedynym dla Ciebie. Potem zdobądź się na szczerą rozmowę.

Po pierwsze wytłumacz swojemu facetowi dlaczego doszło do zdrady. Szczerość jest tu podstawą! Uświadom mu czego Ci brakowało. Jeżeli nadal Twój eks nie wątpliwości w stosunku do Ciebie daj mu kolejną porcję czasu. W tym okresie zdobądź się na kreowanie własnego wizerunku – pokaż mu ze to był tylko jednorazowy wybryk, staraj zdobyć się jego zaufanie. Pokaz, że warto na Ciebie liczyć.

Pomyśl też w ten sposób: Czy zabiegając o względy Twojego byłego, za rogiem nie czeka ktoś kto spełni Twoje wszystkie wymagania? Trzeba bowiem pamiętać, iż związek ten nigdy nie będzie już taki sam… :/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>