Jak wrócić do byłego

Jak wrócić do byłego

Jak wrócić do byłego? Jak odzyskać byłego chłopaka, z którym zerwałam? Powrót do byłego to sytuacja rodem z namiętnego brazylijskiego tasiemca. Wspólnie spędzacie swój wymarzony czas pełny ciepła i miłości. Wasz związek przypomina siódme niebo - idealnie dogadujecie się, wszelakie nieporozumienia są niwelowane poprzez “nic się nie stało kochanie”.

Jednak z biegiem czasu sielanka mija bezpowrotnie i zrywasz z nim. Czy nie tak wyglądał Twój związek? Jeżeli nie to z jakiego powodu zostawiłaś tego faceta? Pamiętaj! Zerwałaś bo coś się stało. Czegoś zaczęło Ci brakować, przeszkadzać lub nie wychodzić... Pytanie co? Zrób sumienny rachunek sumienia - nakreśl sytuację przed i po. Zapytaj samą siebie co się takiego stało, że zerwałam?

Musisz pamiętać, że faceci jakkolwiek nie byliby pewni siebie herkulesami, to pod skorupką mocarnego twardziela zawsze kryje się mały wrażliwy chłopczyk, który także coś czuje! Już od najmłodszych lat, panowie są uświadamiani że chłopcy nie płaczą i mają być męscy. Ty rzucając go zraniłaś jego męskie uczucia oraz arcy wysokie ego.

Jeżeli istnieje możliwość, że przyczyną zerwania byłą jego zdrada. To znaczy iż czegoś mu brakowało w Waszym związku. Jeszcze raz wróć do własnego skrytego rachunku sumienia. Prawdopodobnie jeśli nawet wrócicie do siebie, zachowując się tak samo spowodujesz kolejną zdradę. A tego przecież jej nie chcemy!

Wniosek nasuwa się sam: należy zmienić siebie! Nie chodzi tu bynajmniej o radykalną zmianę wyglądu czy przefarbowania włosów, ale o własną wewnętrzną przemianę. Wyrobienia “tego czegoś”. Stań się atrakcyjną i pewną siebie kobietą! Uważaj by nie wpaść w pułapkę zbyt wyzywającej lafiryndy albo w stereotyp naburmuszonej pani dyrektor! Na naszych szkoleniach z uwodzenia, w sposób jasny i klarowny pokazujemy jak wyrobić tą “magiczną otoczkę” by faceci uważali Cie, że masz to "coś".

Ok po dokonanych zmianach możemy przystąpić do działania. Proces jest ten sam jak w przypadku uwodzenia faceta, którego już znasz. Niemniej jednak musisz zapewnić sobie (i jemu) pewną dozę delikatności. Unikaj z duża dozą sumienności zapytania: “Czy jest szansa byśmy zaczęli jeszcze raz od początku?" Jest to wręcz błagalna prośba o bycie z nim. A Ty przecież jesteś atrakcyjną pewną siebie kobietą! Czyż nie?

Jednakże miej w pamięci stare mądre przysłowie: “Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.” Atrakcyjne i pewne siebie kobiety przyciągają wielu wspaniałych mężczyzn. Czy aby Twój ex był tym jednym księciem na którego czekasz?

Naucz się w końcu prawdziwej sztuki uwodzenia: kobiet albo mężczyzn
Chcesz na bieżąco czytać nasze publikacje a masz konto na facebook'u? Kliknij w przycisk "Lubię to" umieszczony w prawym dolnym rogu, a na Twoim koncie będą one dyskretnie dostępne w zakładce Notatki → Notatki stron. Dodatkowo również bierzesz udział w naszym comiesięcznym losowaniu konkursowym.

A może chcesz wykorzystać także kontrowersyjne sposoby?

Wskazówki Inne metody na podryw typu perswazja i hipnoza czy może techniki NLP oraz NLS?
Poznaj także kontrowersyjne sztuczki kuszenia i prowokowania na naszych kursach!

Zapytaj gdy nie wiesz co zrobić żeby...?

Porady Potrzebujesz porady prosto od ekspertów?
Skorzystaj z indywidualnych konsultacji!
Dyskrecja gwarantowana
Plan rozwoju osobistego
Sukces w relacjach damsko męskich
Subscribe to Sekrety uwodzenia feed

Też lubisz szczęście?